Hakkımızda

Biz Kimiz?

Firmamız 1990 yılında Şahin Kereste Tic. Orm. Ürn. olarak faaliyetine başlamıştır. 2016 yılında Palet üretiminide bünyesine alarak Şahin Kereste Palet olarak hizmet vermeye devam etmektedir.Üretimde Paletlere Isıl İşlem uygulamaları yapılmaktadır.

Şahin Kereste Palet, Avrupa Birliği kriterlerine uygun üretimleriyle sektörün önde gelen firmalarından olmayı başarmıştır. Firmamız üretimleri doğrultusunda; ithalat-ihracat firmalarına ve birçok farklı sektöre hizmet sunmaya devam etmektedir...

Firmamızı daha ileriye taşıyabilmek amacı ile, önemle üzerinde durduğumuz ilkemiz dürüst bir iş ortamı yaratarak ve elimizdeki kaynakları en iyi şekilde değerlendirerek müşteri odaklı çalışmak ve en üstün müşteri memnuniyetini yakalamaktır. Ürünlerimizde kaliteyi yakalamak adına faaliyetler ve çalışmalar yürütmekteyiz.

Şahin Kereste Palet, çevre ve insan sağlığını da göz ardı etmeksizin personelini bilinçlendirmeye ve kendini sürekli geliştirmeye devam etmektedir.

IMG_947511

Vizyonumuz

Dinamik ve yenilikçi bir yaklaşımla sektörümüzde en çok tercih edilen firma olmak, Kalitede süreklilik, Uygun Fiyat, Karşılıklı Güven, ve Dürüstlük vizyonumuzu oluşturan temel ilke ve vazgeçilmeyecek değerlerimizdir.

Misyonumuz

Şirketimizin yetenek ve kapasitesi doğrultusunda, müşterilerimizin tüm ürün ve hizmet beklentilerini dünya standartlarında karşılamak, amaçlarımızı çevreye ve doğaya zarar vermeden, ilişkide olduğumuz kurum ve kişilerle uyum içerisinde gerçekleştirmek, dünya, ülke ve bölge ekonomisine katkıda bulunmak.